Skip to main content

Денний стаціонар

При КНП “Міська дитяча поліклініка № 16” ХМР з 1990 р. функціонує  денний стаціонар на 15  ліжок, який розташований  на 3 поверсі поліклініки. Денний стаціонар  передбачений при будівництві і має  необхідний набір приміщень (палати, кабінет лікаря, маніпуляційний кабінет, їдальня, санітарні кімнати, кімната для відпочинку)

Лікар денного стаціонару Гуренко Олена Василівна має вищу категорію з  педіатрії та дитячої гастроентерології.

В денному стаціонарі лікуються діти з хронічними захворюваннями в стадії загострення при умові відсутності показань в цілодобовому нагляді.

Головні задачі денного стаціонару

  1. Надання високо кваліфікованої медичної допомоги дітям.
  2. Здійснення планової госпіталізації віднесених до групи ризику і диспансерних хворих з метою попередження хронізації функціональних розладів і загострень хронічних захворювань.
  3. Раціональне використання фінансів і ліжкового фонду при забезпеченні стаціонарною медичною допомогою певної категорії хворих, обстеження і лікування яких проведено вдень.
  4. Попередження або зменшення у госпіталізованих дітей стресових станів, що виникають при цілодобовому перебуванні у стаціонарі при тривалому відриві від сім’ї.
  5. Корекція гігієнічної поведінки дітей і підвищення їх знань, а також знань батьків у питаннях здорового способу життя, профілактики та лікування захворювань.
  6. Широке застосування у комплексній терапії сучасних методів лікування і реабілітації, використовуючи всі діагностичні і лікувальні підрозділи поліклініки.